X
پرفروش ترین پاوربانک - خرید پاوربانک انکر a1220 s

پرفروش ترین پاوربانک - خرید پاوربانک انکر a1220

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 0
» بازديد سال : 77
» بازديد کل : 381
» اعضا : 0
» مطالب : 42

خرید پاوربانک انکر a1220


تاریخ انتشار پست : 1398/11/4 بازدید : 3

اگر تلفن و سایر وسایل شما غالباً می میرند و به چندین بار شارژ در روز احتیاج دارید ، مطمئناً به یک پاور بانک کافی احتیاج دارید تا آنها را زنده نگه دارد و از اضطراب هشدار کم مصرف باتری دور شود. در حال حاضر تلفن های پرچمدار قادر به شارژ سریع ، شارژ بی سیم و ویژگی های بزرگ باتری برای پاسخگویی به نیاز کاربران سنگین هستند. هرچه بیشتر به دستگاههای هوشمند متکی باشیم ، احتمال وقوع زندگی دیجیتالی ما کمتر است. با توجه به اینکه غول های اپل و سامسونگ در بحران باتری قرار گرفتند ، راه حل نهایی تخریب باتری هنوز مورد بحث است ، بنابراین در حال حاضر بیشتر مسافران برای استفاده روزانه از پاوربانک استفاده می کنند.

چند بار می توان یک پاور بانک 20000 میلی آمپری دستگاه خود را به طور کامل شارژ کرد

چگونه می توان بهترین پاور بانک را انتخاب کرد؟ به طور کلی ، تمام پاوربانک ها یا شارژرهای قابل حمل به طور مساوی ایجاد نمی شوند ، باید کیفیت را انتخاب کنید وقتی یک مورد مناسب را انتخاب کنید. چه چیز دیگری؟ برای بهترین پاور بانک چند میلی آمپر ساعت کافی است؟ این یکی از سؤالات متداول است ، با این وجود ، به نیاز مصرفی شما بستگی دارد ، بیشتر تلفن ها باتری تقریباً 3000 میلی آمپر ساعتی دارند ، احتمالاً بزرگتر و بزرگتر برای برآوردن سیستم به روزرسانی و کاربران سنگین. علاوه بر این ، تبلت ها ، لپ تاپ ها از دستگاه های قابل حمل قابل حمل نیز هستند و اگر پاوربانک بتواند همزمان از آنها تغذیه کند ، فوق العاده خواهد بود ، این بدان معناست که یک پاور بانک با ظرفیت بالا ، پورت های متعدد و قابلیت حمل بی نظیر چیزی است که شما دارید جستجو برای. 20000 میلی آمپر ساعت محبوب ترین ظرفیت موجود در بازار است ، زیرا می تواند چندین بار تلفن و تبلت شما را قبل از شارژ مجدد شارژ کند.
خرید پاوربانک انکر a1220

بنابراین ، بهترین پاوربانک 20000 میلی آمپر ساعت چیست؟

گذشته از کیفیت ساختمان و نام تجاری ، عملکرد ، قابلیت حمل و قیمت تصمیم نهایی شما را تعیین می کند. بگذارید تمام معیارها را خلاصه کنم و بهترین پاوربانک 20000 میلی آمپر ساعتی را پیشنهاد کنم - EasyAcc MegaCharge D20 USB-C power bank.

easyacc-megacharge-D20-20000mah-usb-c-power-bank

عملکرد

1. کوتاهترین مدت زمان شارژ برای پاوربانک 20000 میلی آمپر ساعت ، تنها در صورت استفاده از ورودی های دوگانه با کابل های شارژ سازگار و شارژر ، فقط 4.5 ساعت می باشد. در ادامه با ورودی های مضاعف Doubin از پاوربانک 1st Gen. EasyAcc 20000 میلی آمپر ساعت ، پورت ورودی USB-C به کاهش زمان شارژ اصلی با قدرت 25W در کل کمک می کند.

easyacc-megacharge-dyshin-20000mah-power-bank

2. MegaCharge D20 تنها شارژر قابل حمل 4 خروجی با درگاه های USB-C ضد وارونه است که برای مشتریان طراحی شده است. پورت USB-C ضد آینده است و پورت های یک طرفه Type-C جریان فعلی یک طرفه را حفظ می کنند ، هرگز با خرابی شارژ یا شارژ معکوس اشتباه نکنید.
خرید پاوربانک انکر a1215
easy-acc-megacharge-d20-anti-reverse-20000mah-power-bank

3. قابلیت شارژ سریع - با اکثر پروتکل های شارژ سریع سازگار است و راه حل شارژ شما را در حداکثر بهینه می کند ، هر 4 پورت خروجی دارای ویژگی منحصر به فرد Smart Tech برای شناسایی و شارژ دستگاه شما با بالاترین سرعت شارژ به طور خودکار است.

easyacc-megacharge-d2-20000mah-fast = بانک قدرت

قابلیت حمل

بسیار کوچکتر و سبک تر از پاوربانک قدرت 1 ژنرال EasyAcc 20000 میلی آمپر ساعتی است ، به اندازه یک استارباکس بلند ، در حالی که قدرت همان است.

قیمت

در حال حاضر قیمت با قیمت 45.99 دلار پسند مشتری است ، بهترین قیمت پاوربانک USB-C 20000 میلی آمپر ساعت است.

بهترین بانک-20000mah

آیا می خواهید برای تصمیم گیری در مورد بهترین پاور بانک 20000 میلی آمپر ساعت کمک بیشتری بخواهید؟ لطفا کاملاً زیر نظر دهید

 خریدن پاوربانک انکر

برچسب ها:
EasyAcc
پاوربانک 20000mAh
باتری خارجی
نکات فنی

شارژر قابل حمل

USB Type C

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد